O firmě REAL plus ENERGY

Stavíme domy – šetříme energii

Hlavní činností společnosti je výstavba moderních nízkoenergetických domů a komerčních budov.

Naše stavby realizujeme na základě dlouholetých zkušeností firmy HARTL HAUS a navázali jsme tak na obchodní zastoupení firmy Hartl Haus Czech s.r.o. z let 2007–2012.

Společnost REAL plus ENERGY s.r.o. vznikla jako jedna z partnerských firem rakouské společnosti Hartl Haus Holzindustrie Gesellschaft mbH.

Montované nízkoenergetické domy v absolutní špičkové kvalitě jsou žádané nejen v Rakousku, nýbrž po celé Evropě. HARTL HAUS již léta vyváží domy s inteligentní kvalitou do řady zemí – Německa, Švýcarska, Itálie, České republiky a Maďarska – prostřednictvím místních partnerských firem.

Naše společnost zajišťuje kompletní servis dodávky montovaných nízkoenergetických domů nejvyšší kvality od výrobce prvního rakouského montovaného domu s více než 115letou tradicí, a to včetně zajištění výroby v Rakousku.

Firma HARTL HAUS prosazuje výstavbu s inteligentní kvalitou. To znamená, že ještě více než u ostatních je kladen důraz na špičkovou kvalitu. 

Výrobce domů HARTL HAUS je nositelem celé řady certifikátů: ISO 9001:2000, značek kvality Austria Gütezeichen a quality austria, partnerské značky klima:aktiv, značky rakouského svazu montovaných domů, mezinárodních značek IQNet a CE.

Výsledkem je více než 40 000 realizovaných staveb po celé Evropě. Ročně vyrábí firma HARTL HAUS přes 200 domů.

Montované nízkoenergetické domy HARTL HAUS

Vyplňte prosím všechny položky.

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Dotaz:

Vyhledávaní
Rychlý kontakt
Telefon +420 607 065 713

Navštivte náš

Domy Hartl Haus na Facebooku

Dům s pozemkem
Financování

Financování