Certifikace

Výstavba nízkoenergetických domů s inteligentní kvalitou po celé Evropě

Montované domy v absolutní špičkové kvalitě jsou žádané nejen v Rakousku, nýbrž po celé Evropě. HARTL HAUS již léta vyváží domy s inteligentní kvalitou do zemí svých sousedů – Německa, Švýcarska, Itálie, České republiky a Maďarska. Četná vyznamenání v podobě evropských pečetí kvality a značek kontroly potvrzují nejvyšší nároky, které firma klade na kvalitu své práce a produktů.

ISO 9001:2000

Tato nezávislá certifikace potvrzuje, že firma HARTL HAUS splňuje veškeré požadavky na řízení kvality podle ISO 9001, a její práce je tedy zvlášť zaměřena na zákazníka a kvalitu.

klima:aktiv klima:aktiv (Rakousko)
Společnost HARTL HAUS se v roce 2004 stala jedním z prvních partnerů Spolkového ministerstva zemědělství, lesnictví, ochrany životního prostředí a vodního hospodářství vyrábějících montované domy s technologií klima:aktiv, a tím se zavázala k rychlému zavádění ekologických technologií a služeb.
Austria Gütezeichen Austria Gütezeichen (Rakousko)
Značka pro pravidelně prověřovanou rakouskou kvalitu s převážně domácí produkcí
Quality Aaustria quality austria (Rakousko)
Značka pro pravidelně prověřovanou rakouskou kvalitu s převážně domácí produkcí
Rakouský svaz montovaných domů Rakouský svaz montovaných domů (Rakousko)
Jedinou rakouskou značku kvality pro kompletní stavební díla mohou používat pouze členové Rakouského svazu montovaných staveb. Značka je umístěna na všech základních stavebních prvcích, které opouštějí výrobní závod HARTL HAUS.
RAL RAL (Německo)
HARTL HAUS je členem Spolkového sdružení kvality montovaných staveb a domů reg. sdružení (BMF), které je jako sdružení kvality německého institutu RAL pro zajišťování kvality a značení pravidelně kontrolováno a certifikováno.
IQNet IQNet
HARTL HAUS je partnerem této globální sítě pro certifikaci řízení. Na základě toho jsme povinni dodržovat mezinárodní normy týkající se posuzování a certifikace systémů řízení kvality podle ISO 9001:2008.
CE CE
Značka CE (Conformité Européenne) podle práva EU umístěná na výrobcích potvrzuje, že všechny části odpovídají platným evropským směrnicím týkajícím se daného výrobku. Společnost HARTL HAUS získala jako první rakouská firma Evropské technické schválení (ETZ) pro stavební sady u dřevěných rámových konstrukcí. Na základě tohoto chválení je udělena značka CE.

Fotogalerie

Vyplňte prosím všechny položky.

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Dotaz: