Komerční budovy

Chcete postavit bytovky, mateřskou školu, golfovou klubovnu, prodejnu nebo administrativní budovu? Pak se s důvěrou obraťte na nás. Rychle a kvalitně při použití nejmodernějších technologií a kvalitních komponentů zrealizujeme Váš projekt, který bude splňovat ty nejvyšší standardy.

Naše nabídka výkonů sahá od prvního konceptu, podrobných plánů až po perfektní realizaci. Co nejrychleji a při použití nejmodernějších technologií a pokrokových stavebních komponentů zrealizujeme Váš projekt, který bude po klimatechnické i po ekologické stránce odpovídat nejvyšším standardům.

Výhody, na které se můžete spolehnout

 • Individuální plánování
  Firma HARTL HAUS Váš projekt buď zrealizuje podle Vašich architektonických plánů nebo jej naplánujete společně s naším zkušeným odborníkem – individuálně a do detailu přesně podle Vašich osobních představ.
 • Vše z jedné ruky
  Jeden kontaktní partner, který působí jako generální dodavatel, od plánování až po předání budovy na klíč. Vlastní firemní výroba nábytku a stavební truhlářství Vám nabízí okna, schody, dveře a nábytek.
 • Špičková kvalita
  Špičková ekologická bilance, vynikající energetické hodnoty, nejmodernější firemní technika a použití osvědčené stavební technologie s nízkou a minimální energetickou spotřebou jsou základem úspěchu Vašeho projektu.
 • Klima:aktiv
  HARTL HAUS je na předním místě v oblasti stavební technologie klima:aktiv. Ekologická únosnost, minimální energetická spotřeba, zdravé bydlení a práce zvyšují hodnotu Vašeho projektu.
 • Nejkratší doby výstavby
  Naši odborníci vědí: Čas jsou peníze. Proto je Váš projekt realizován v co nejkratším termínu a při nejlepším poměru ceny a výkonu. Vlastní tým odborných manažerů stavby o Vás kompetentně pečuje až do okamžiku předání na klíč.
 • Kvalita životního prostředí
  Prostředí člověka ovlivňuje jeho náladu a pocity, proto firma HARTL HAUS staví takové budovy, kde se člověk cítí dobře. V prvotřídní kvalitě a s technikou promyšlenou do posledního detailu.

Fotogalerie

foto foto foto foto

Raiffeisenbank Echsenbach

Obytná zástavba Inzersdorf-Getzersdorf

Obytný dům Meran

Servisní centrum Graz

 
foto foto foto

Clubhaus Golfclub Reiting-Gai

Clubhaus Golfclub Föhrenwald

Fairway-Suiten v Golfclub Haugschlag

Vyplňte prosím všechny položky.

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Dotaz: