Nízkoenergetické dřevostavby – montované domy

Kategorie nízkoenergetických dřevostaveb

Proč nízkoenergetické montované dřevostavby od HARTL HAUS

 • 97,1% spokojenost zákazníků
  Tento výsledek je v Rakousku naprosto jedinečný! Více než 40 000 majitelů domů HARTL HAUS je spokojených s kvalitou svého domu i se servisem a průběhem zakázky, a to před projektovou a stavební fází, během ní i po ní.
 • Špičková rakouská kvalita
  Špičková ekologická bilance, vynikající energetické hodnoty, nejmodernější firemní technika a použití osvědčené stavební technologie s nízkou a minimální energetickou spotřebou jsou základem Vašeho kvalitního domu.
 • Perspektivní energetická a ekologická kompetence
  Trend současné doby zní: stavět ekonomicky a ekologicky. Proto firma HARTL HAUS zpracovává výhradně dřevo z vlastního regionu a přírodní a zdravé stavební materiály. Mimo to klade maximální důraz na inteligentní plánování domu s využitím sluneční energie a nabízí širokou škálu alternativních dřevostaveb. Výstavba, která šetří zdroje, neznamená u firmy HARTL HAUS pouhá slova, nýbrž je již dlouhou dobu standardem.
 • Individuální plánování Vašeho vysněného domu
  Firma HARTL HAUS Váš dům zrealizuje podle Vašich architektonických plánů, nebo jej naplánujete společně s naším zkušeným odborníkem – individuálně a do detailu přesně podle Vašich osobních představ.
 • Stabilní konstrukce pro generace
  Díky inovačním stěnovým konstrukcím s nejlepšími tepelně-izolačními vlastnostmi, ekologickým materiálům a standardnímu trojitému zasklení všech oken a terasových dveří je dům HARTL HAUS extrémně stabilní a energeticky úsporný. Pozdější přestavby či dostavby lze přesto snadno realizovat tak, aby Váš dům vždy odpovídal potřebám příslušné generace.
 • Klima:aktiv
  HARTL HAUS je na předním místě v oblasti stavební technologie klima:aktiv. Ekologická únosnost, minimální energetická spotřeba, zdravé bydlení a práce zvyšují hodnotu Vašeho rodinného domu.
 • Nejkratší doba výstavby
  Váš dům bude realizován v co nejkratším termínu a při nejlepším poměru ceny a výkonu. Vlastní tým odborných manažerů stavby o Vás kompetentně pečuje až do okamžiku předání na klíč.
 • Vše z jedné ruky
  U firmy HARTL HAUS dostanete pro kompletní výstavbu domu svého osobního manažera stavby. To není jen praktické, nýbrž i efektivní, protože tento manažer profesionálně a z časového hlediska účinně koordinuje veškeré práce. Všechny podrobné informace k Vašemu vysněnému domu jsou v jeho kompetentních rukách. Je Vám kdykoliv k dispozici, aby zodpověděl a zpracoval Vaše požadavky, dotazy a přání.
 • Vše pod jednou střechou
  Kromě toho Vám firma HARTL HAUS nabízí okna, dveře, schody, nábytek, zimní zahrady a balkony z vlastní výroby. Tím si zajistíte nejvyšší kvalitu ve všech oblastech.

Vyplňte prosím všechny položky.

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Dotaz: